04 lutego 2015

Szwecjoblog w konkursie Blog Roku 2014

No to, moi Drodzy, zaczęło się, machina ruszyła, otwarto system głosowania w konkursie Blog Roku, w związku z czym mam do Was jako Czytelników wielką prośbę:


Dlaczego warto oddać głos na Szwecjoblog?

❄ żeby dochód z Twojego smsa mógł zostać przekazany na Fundację Dzieci Niczyje, która pomaga dzieciom, doświadczającym przemocy,

❄ żeby udowadniać, że pasją może być nie tylko fotografia, bieganie czy rękodzieło, ale też język obcy i kultura innego kraju, które warto promować w Polsce,

❄ żeby pomagać przekonywać, że Szwecja to nie tylko ABBA, kryminały i śnieg,

❄ żeby w blogosferze było więcej łosi, Wikingów i koników z Dalarny :)Kilka kwestii technicznych:
☛ głosowanie trwa od 03.02.2015 od godziny 15.00 do 10.02.2015 do godziny 12.00, głosy otrzymane po zamknięciu głosowania, nie będą brane pod uwagę w obliczaniu jego wyniku.
☛ udział w głosowaniu SMS możliwy jest za pośrednictwem telefonu komórkowego w sieci operatora telefonii komórkowej działającego bezpośrednio w Polsce
☛ z jednego numeru telefonu można oddać po jednym głosie na dany blog (po oddaniu głosu na dany blog z danego numeru telefonu, możliwe jest oddanie z wykorzystaniem tego numeru telefonu głosu na inne blogi)

pełny regulamin głosowania tutaj: http://www.blogroku.pl/2014/zasady/regulamin-sms.htmlTelefony w dłonie i wyślijcie SMS o treści H11324 na numer 7122 (1zł + VAT), możecie też kliknąć wydarzenie na Facebooku i zaprosić do głosowania swoich znajomych.Ogromnie, naprawdę ogromnie dziękuję Wam za wsparcie i mnóstwo pozytywnej energii, jaka do mnie od Was dociera.


 

5 komentarzy:

 1. "Onet: Blog Roku 2014. Oddałeś głos na blog szwecjoblog.blogspot.com." - mission completed ;)) trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się Twoje uzasadnienie. Ja oddałam na Ciebie swój głos już wczoraj :) Mój blog zakwalifikowany został do kategorii Specjalistyczne i firmowe,więc na całe szczęście nie rywalizujemy ze sobą :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne powody :)
  Jednak ja - wiadomo - wykluczona z głosowań :(
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ej, popraw szybko datę końcową!

  Ja już zagłosowałam :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...