14 listopada 2016

Blogowanie pod jemiołą 2016

W zeszłym tygodniu Sztokholm walczył ze śnieżnym chaosem, w ten weekend park rozrywki Liseberg w Göteborgu otwiera się ze bożonarodzeniowym jarmarkiem i innymi okołoświątecznymi atrakcjami, a ostatnio Spotify zaskoczył mnie reklamą playlisty z nieśmiertelnymi hitami Wham! i Mariah Carey. Wszystko wskazuje więc na to, że choć dopiero jesteśmy w połowie listopada, mogę już śmiało zapowiedzieć kolejną edycję Blogowania pod Jemiołą. 
Coroczna akcja Blogowanie pod Jemiołą to wyjątkowy adwentowy kalendarz blogerski, w którym zamiast tradycyjnych czekoladek czy drobnych upominków każdego dnia za kolejnymi okienkami czekać będą na Was wyjątkowe artykuły związane ze świętami, adwentem lub zimą, a przede wszystkich z różnymi krajami i językami! Jest więc na co czekać! 

Zobaczcie już dziś, komu będziecie mogli złożyć wizytę pod jemiołą (i zapiszcie sobie w kalendarzu, kiedy zajrzeć na Szwecjoblog):

  Image Map


Niezależnie od tego, czy jeszcze wierzycie w Mikołaja czy nie, pewnie i tak Święta kojarzą się Wam z prezentami. Nie zabraknie ich i u nas - więcej informacji o konkursie umieścimy na grupowym blogu w ostatnim tygodniu listopada. Trzymajcie rękę na pulsie i już teraz dołączcie do nas w wydarzeniu na Facebooku.

A w oczekiwaniu na nową akcję, przypomnijcie sobie, jak w świąteczny nastrój pod jemiołą wprawiałam Was w poprzednich edycjach:Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać, kiedy będzie można otwierać kolejne okienka!
Image Map

1 komentarz:

  1. Już drugi rok będę przyglądać się ,,Blogowaniu pod jemiołą". Z niecierpliwością będę czekała na kolejne wpisy :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...