23 marca 2015

ZAPOWIEDŹ: Znajdź wielkanocne jajeczko!

Nadeszła kalendarzowa wiosna, zbliża się Wielkanoc, kwiatki kwitną, ptaki śpiewają... a w naszych głowach zaczyna kiełkować coraz więcej pomysłów. W głowach blogerów językowo-kulturowych pojawił się pomysł zorganizowania kolejnej akcji, rozgrywającej się równolegle w wielu miejscach w sieci. Co miesiąc podróżujecie z nami W 80 blogów dookoła świata, otwieraliście okienka kalendarza adwentowego w Blogowaniu pod jemiołą, natomiast teraz zapraszamy Was na coś, co po szwedzku można byłoby nazwać påskäggsjakt - polowaniem na wielkanocne jajka.


Znajdź wielkanocne jajeczko to zabawa, w której będziecie mogli jak zwykle poznać mnóstwo ciekawostek z różnych krajów z całego świata. Tym razem będziemy też sprawdzać Waszą spostrzegawczość i refleks, a Was zachęcimy, by na chwilę pobawić się w blogowego chowanego i stać się poszukiwaczem blogowych skarbów. Na najlepszych oczywiście będą czekać atrakcyjne nagrody. 

Zabawa będzie trwać od 29. marca do 1. kwietnia na 21 blogach. Na naszym Facebookowym fanpage'u prezentujemy od dziś sylwetki blogerów, którzy ukryją dla Was wielkanocne jajeczka - polajkujcie stronę lub zapiszcie się do udziału w wydarzeniu, żeby być na bieżąco za aktualnościami i nie przegapić okazji na wygraną. Z informacjami o nas oraz terminarzem naszych wpisów możecie zapoznać się w przygotowanej przez nas prezentacji.

Wpis z jajeczkiem (do szukania) znajdziecie na Szwecjoblogu 1. kwietnia. I będzie z jajem (do pośmiania się), z tematyką związaną z pierwszym kwietnia właśnie. 


Follow on Bloglovin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...