31 stycznia 2014

Blog Roku 2013 + Hagbard weekendowo

Od pewnego czasu w pasku bocznym bloga widnieje informacja, że Szwecjoblog bierze udział w konkursie Blog Roku 2013 w kategorii Pasje i zainteresowania.

Długo zastanawiałam się, czy przystąpić do konkursu, ale ostatecznie na fali mini-obchodów pierwszych urodzin bloga oraz mnóstwa pozytywnej, motywującej energii płynącej z Waszych komentarzy zdecydowałam się wysłać zgłoszenie.

Wczoraj rozpoczął się drugi etap trwania konkursu, w którym można głosować na zgłoszone blogi za pomocą smsów. 
Jeśli lubicie zaglądać na Szwecjoblog, czytać ciekawostki, oglądać zdjęcia z moich podróży czy szukać inspiracji, jakie książki wypożyczyć albo jeśli po prostu macie na to ochotę, wyślijcie proszę SMS o treści F00402 pod numer 7122 (w numerze bloga znak "0" to cyfra zero. Pamiętajcie także, aby nie wstawiać w treść SMS-a spacji).Dla mnie byłaby to idealna wisienka (albo może raczej truskawka?) na wirtualnym szwecjoblogowym torcie urodzinowym.

źródło: Kaksmulan

Dla Was - szansa na poprawienie sobie karmy i zrobienie małego dobrego uczynku za 1zł + VAT - dochód z smsów wysłanych w głosowaniu przekazany zostanie łódzkiej Fundacji Gajusz, która prowadzi hospicjum dla dzieci osieroconych.

Z góry Wam za to dziękuję!


WARUNKI UDZIAŁU W GŁOSOWANIU SMS

1. Aby wziąć udział w Głosowaniu, należy wysłać wiadomość tekstową SMS o treści odpowiadającej numerowi kodu bloga, na który chce się oddać głos, pod numer 7122, w terminie określonym w par.1 ust. 4. Informacja o numerze przypisanym blogowi będzie podawana na stronie Konkursu: http://blogroku.pl/.

2. Poprawna treść wiadomości SMS powinna zawierać wyłącznie kod bloga podany na stronie Konkursu. W treści wiadomości SMS nie są dozwolone żadne inne znaki.

3. Koszt wysłania jednego SMS-a pod numer 7122 wynosi 1,23 zł brutto (1 zł + VAT). Głosujący mogą wysłać nieograniczoną liczbę wiadomości SMS, przy zastosowaniu zasady, że z jednego numeru telefonu można oddać po jednym głosie na dany blog.
(fragment regulaminu: http://www.blogroku.pl/2013/zasady/regulamin-sms.html )

A ponieważ dziś ukochany przez wszystkich piąteczek, to na koniec zostawię Was z jednym z moich ulubionych bohaterów komiksowych, Hagbardem, w wyjątkowo weekendowym pasku:

- Najpierw pozwala się, żeby wino oddychało...
- Nie oddycha!
- Szybko! Metoda "usta-usta"!

10 komentarzy:

 1. O kochana ! Masz mój głos ! :) W smsie zwrotnym dostałam info, żeby głosować też na inne blogi, ale co to, to nie ! :D Trzymam mocno kciuki :* Szkoda, że nie można wysyłać więcej, niż 1 sms na jednego bloga, ale finalnie tak jest sprawiedliwiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podczytuję po cichu od dawna, więc chyba już czas się ujawnić :)
  Głos oddany!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Natychmiast podsyłam obrazek mojemu Wikingowi, bardzo mu się spodoba! :) A jeśli chodzi o głosowanie, to masz mój głos :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zagłosowałam już wczoraj, ale to oczywiste :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja głosu oddać niestety nie mogę ale trzymam kciuki i życzę dobrych wyników!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. "Mun-mot-mun" metoden hi hi hi, dzisiaj zastosuję. I życzę powodzenia w konkursie!

  OdpowiedzUsuń
 7. i ja oczywiście zagłosuję! :) będę trzymać kciuki mocno, a nawet jeszcze mocniej za wygraną! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śledzę uf:) konkurs od kilku lat.
  Powodzenia !!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam Hagbarda, którego znam jako Hårek. Powodzenia w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...